Masters World Cup 2017 Kloster - påmeldte på vår reise

Av Elin Naalsund | 2016-12-06 16:04

 

created_at firstname lastname email street_1 postcode city telephone
16.06.2016 19:46 Hans Ludvig Arentz arentz1951@gmail.com Maridalsveien 225 B 0467 Oslo 95992080
05.09.2016 08:41 Grete Bergland berit.grosvold@ebnett.no Lenabakken 8 3057 Solbergelva 95760903
04.10.2016 06:02 Steinar Bersvendsen stebersv@online.no Hermann Fossgt 6 3611 Kongsberg 45604652
19.06.2016 18:55 Merete Blakstad m.b@blakstad.nhn.no odinsgt. 21 0266 Oslo 92229896
26.10.2016 11:26 Ove  Bunde har ikke mail fossesvingen 21 2973 Ryfoss 90774701
25.10.2016 08:06 Eva Carlsen evacs10@gmail.com Vækerøveien 120 G 0383 Oslo 22504191
17.06.2016 16:54 Gunn Oddny Fallås Dahl Gunnf.dahl@hotmail.com Øvre Smestadvei 50 G 0756 Oslo 004792217866
30.11.2016 14:32 Hans Espenes eirik@sportoghelse.no Aspveien 6 2450 Rena 95137609
14.07.2016 06:49 Jon Fanavoll jon.fanavoll@gmail.com Fururabben 16a 1361 Østerås 47 91 54 51
16.06.2016 19:29 Ellen Marie Fosheim foshei@frisurf.no Postboks 41 2959 Røn 61344075
16.06.2016 19:17 Ola Fosheim foshei@frisurf.no Postboks 41 2959 Røn 61344075
01.09.2016 18:57 Berit Grosvold Berit.Grosvold@ebnett.no Kilenvn. 2 3053 Steinberg 97669388
15.09.2016 12:59 Åshild  Hansen kjell.johnsen.ski@gmail.com Askelaaddsvingen 28 9010 Tromsø 41335454
10.10.2016 12:24 Kirsti Hatleberg hatleberg@ebnett.no Henrik Bechsv.5 3612 Kongsberg 93298499
23.06.2016 07:40 Jon Haukeland jon.haukeland@getmail.no Sandåsveien 9a 0956 Oslo 90134137
02.11.2016 13:04 Per Helgesen perhelgesen@home.no Odalsveien 10 B 3470 Slemmestad 40534070
17.06.2016 15:26 Berit Astrid  Høyvik Berit.astrid@gmail.com Furubakken 15 a 2609 Lillehammer 41509399
27.06.2016 09:29 Hans Kristian Jensen hans.kristian.jensen@gmail.com Furuveien 17 1825 Tomter 90886975
26.10.2016 18:23 Erik Johansen erik51johan@gmail.com Bygdinvegen 1799 2943 Rogne 97170731
15.09.2016 12:57 Kjell Johnsen kjell.johnsen.ski@gmail.com Askeladdsvingen 28 9010 Tromsø 41335454
13.11.2016 14:31 Svein Karlsen bergit.nordsveen@hotmail.no TYINVEGEN 5630 2975 VANG I VALDRES 90871153
29.09.2016 16:24 Aud Kjemperud aud.kjemperud@ebnett.no Tordenskjoldsgt. 51b 3044 Drammen 97926068
19.05.2016 11:36 Eirik Kraft          
14.07.2016 19:40 Barbara Langslet barbara.langslet@gmail.com Parkveien 23 3716 Skien 91858899
14.07.2016 19:36 Odin Langslet odin.langslet@gmail.com Parkveien 23 3716 Skien 48035391
05.09.2016 08:39 Gerd Lysne Johansen berit.grosvold@ebnett.mo Heimoen 3539 Flå 91328356
25.10.2016 15:52 Eli Anne Bakkene Løksa ernstloeksa@gmail.com Skoltevegen 159 2950 Skammestein 99237980
25.10.2016 15:49 Ernst Løksa ernstloeksa@gmail.com Skoltevegen 159 2950 Skammestein 99362722
02.11.2016 13:01 Karin Madsen karinmad@online.no Nordstrandveien 19 1170 Oslo 95489398
10.11.2016 17:24 Synnøve Meisal synn-mei@online.no Heramb Aamotsvei 10 6412 Molde 41312468
07.08.2016 20:17 Sidsel Skjaeggestad Mohn sidsel@dintopp.no Sulusåsveien 3 3612 Kongsberg 91733772
12.09.2016 20:13 Heidi Mustvedt-Plüss heidi.mustvedt@info3.no Børsesjøveien 123 3719 Skien 90566247
28.10.2016 11:21 sissel myhra sissel.myhra@gmail.com Reverudåsen 32B 1341 Slependen +4790832992
28.11.2016 19:20 Vidar Myrvold myrvold.vidar@gmail.com Ringshaugvn.4 1954 Setskog 92044806
23.10.2016 16:23 Elin Naalsund elin.naalsund@online.no Dagaliveien 48 0783 Oslo 92838509
23.10.2016 16:25 Jon-Erik Naalsund elin.naalsund@online.no Dagaliveien 48 0783 Oslo 91737409
19.11.2016 20:28 Geir Inge Relling girelling@gmail.com Hangerslettvegen 742 7070 Bosberg 93218346
25.10.2016 12:20 Petter Riiser petter.riiser60@gmail.com Kjøiaveien 43 1386 Asker 91303208
30.06.2016 10:15 Else Marie Scharff else.marie.scharff@hotmail.com Godals Vei 18 0871 Oslo 90183174
19.06.2016 16:28 Kjell Ivar Skjemstad kjeskjem@hebb.no Postboks 27. 2717 Grua 90640915
15.11.2016 17:09 Arnt Johan Skjertne ajskjetne@gmail.com Fredlyveien 23 7353 Børsa 90012607
27.06.2016 12:55 Tordis Braskerud Sundt tordis.sundt@gmail.com Borgenbråten 85 1388 Borgen 47409134
15.11.2016 18:54 Terje Sørensen terjefjern55@gmail.com Nordabakken 2b 7350 Buvika 48053127
23.06.2016 08:39 Svein Anders Sørsdal svein.sorsdal@gmail.com Sloratoppen 159 1405 Langhus 91328019
14.08.2016 16:30 Jorunn Teigen Jorunnte@online.no Thorstein Stenbeks vei 53 3610 Kongsberg 41332082
26.10.2016 19:43 jarle thonstad jarlethonstad@gmail.com Vestre Rosten 120 7075 TILLER +4795944113
30.11.2016 12:46 Anne-Liss Tjørnhom hamrelia25@hotmail.com Hamrelia 25 4480 Kvinesdal 97075200
30.11.2016 12:44 Ingvald Tjørnhom hamrelia25@hotmail.com Hamrelia 25 4480 Kvinesdal 97075200
02.11.2016 11:11 Tove Tøien toveto@online.no Nybuvegen 34 2609 Lillehammer 004798409536
22.10.2016 15:24 Truls Valmestad truls.valmestad@gmail.com Birkelundvn 16 1481 Hagan 48177770
05.09.2016 08:33 Eldbjørg Vik berit.grosvold@ebnett.no Hallsetervn. 7 7540 Klæbu 46892210
23.10.2016 19:42 Einar B Vikingstad einarvik@hotmail.com Vikingstadv. 68 4260 Torvastad 47304793
25.10.2016 08:35 Turid Marie Vold thuridvold@gmail.com Dagalivn.14d 0776 Oslo +4795149080
27.11.2016 22:35 Turid Werge-Olsen Turid.werge.olsen@kongsberg.kommune.no Drammensveien 31 3612 Kongsberg 90525926
12.11.2016 13:03 Sigvald Øyberg toyberg2000@yahoo.no Bråtåvege 151 2693 Nordberg 91602090
               
               
Total antall 55            
Dobbeltrom 18,5            
Enkeltrom 18            
SWISS 28 Personer          
SAS 24 Personer          
Kun innkvartering 3 Personer